ERC50370R00DHEK500
MFR.Part #
ERC50370R00DHEK500
JLCPCB Part #
C3563012
Description
-65℃~+175℃ 100mW 370Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS