ERC50365R00FEEK500
MFR.Part #
ERC50365R00FEEK500
JLCPCB Part #
C3494290
Description
-65℃~+175℃ 100mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS