ERC5034K800BHEB500
MFR.Part #
ERC5034K800BHEB500
JLCPCB Part #
C3411813
Description
-65℃~+175℃ 100mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS