ERC5031K600FEEB500
MFR.Part #
ERC5031K600FEEB500
JLCPCB Part #
C3518606
Description
-65℃~+175℃ 100mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS