ERC5031K200DHEK500
MFR.Part #
ERC5031K200DHEK500
JLCPCB Part #
C3422563
Description
-65℃~+175℃ 100mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS