ERC502K2300BHEK500
MFR.Part #
ERC502K2300BHEK500
JLCPCB Part #
C3363653
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS