ERC50280K00BHEB500
MFR.Part #
ERC50280K00BHEB500
JLCPCB Part #
C3440625
Description
-65℃~+175℃ 100mW 280kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS