ERC5025K500BHEB500
MFR.Part #
ERC5025K500BHEB500
JLCPCB Part #
C3436426
Description
-65℃~+175℃ 100mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS