ERC50252R00BHEK500
MFR.Part #
ERC50252R00BHEK500
JLCPCB Part #
C3512474
Description
-65℃~+175℃ 100mW 252Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS