ERC50240K00BHEK500
MFR.Part #
ERC50240K00BHEK500
JLCPCB Part #
C3418138
Description
-65℃~+175℃ 100mW 240kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS