ERC50226K00FEEA500
MFR.Part #
ERC50226K00FEEA500
JLCPCB Part #
C3446335
Description
-65℃~+175℃ 100mW 226kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS