ERC5014K900BHEK500
MFR.Part #
ERC5014K900BHEK500
JLCPCB Part #
C3415597
Description
-65℃~+175℃ 100mW 14.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS