ERC5013K000FEEB500
MFR.Part #
ERC5013K000FEEB500
JLCPCB Part #
C3499808
Description
-65℃~+175℃ 100mW 13kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS