DZ23C36-HE3-18
MFR.Part #
DZ23C36-HE3-18
JLCPCB Part #
C17266709
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@27V 300mW 36V 90Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS