D55342K07B750DRTSV
MFR.Part #
D55342K07B750DRTSV
JLCPCB Part #
C4270793
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount