D55342K07B750BRWS
MFR.Part #
D55342K07B750BRWS
JLCPCB Part #
C4296703
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount