D55342K07B30E0PWSV
MFR.Part #
D55342K07B30E0PWSV
JLCPCB Part #
C4332704
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount