D55342K07B24E0MWSV
MFR.Part #
D55342K07B24E0MWSV
JLCPCB Part #
C4221911
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount