D55342K07B20E0RT5V
MFR.Part #
D55342K07B20E0RT5V
JLCPCB Part #
C4040526
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount