D55342K07B1K62RTFV
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342K07B1K62RTFV
Description
1.62kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount