D55342K07B10E0PWSV
MFR.Part #
D55342K07B10E0PWSV
JLCPCB Part #
C4249850
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount