D55342K07B109ARWI
MFR.Part #
D55342K07B109ARWI
JLCPCB Part #
C4212630
Description
-55℃~+150℃ 109Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount