D55342H07B750ERTS
MFR.Part #
D55342H07B750ERTS
JLCPCB Part #
C4273690
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount