D55342H07B16E0PTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342H07B16E0PTS
Description
16kΩ 250mW ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS