D55342H07B15E0RTS
MFR.Part #
D55342H07B15E0RTS
JLCPCB Part #
C3944627
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount