D55342E07B750BRWS
MFR.Part #
D55342E07B750BRWS
JLCPCB Part #
C4210555
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount