D55342E07B20E0RTF
MFR.Part #
D55342E07B20E0RTF
JLCPCB Part #
C4226941
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount