D55342E07B14E0RTS
MFR.Part #
D55342E07B14E0RTS
JLCPCB Part #
C4252348
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount