D55342E07B133BRTI
MFR.Part #
D55342E07B133BRTI
JLCPCB Part #
C4250454
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 133kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount