D55342E07B130BRTI
MFR.Part #
D55342E07B130BRTI
JLCPCB Part #
C4120382
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount