D55342E07B10E0RTF
MFR.Part #
D55342E07B10E0RTF
JLCPCB Part #
C3949910
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount