D472Z20Y5VF6TJ5R
MFR.Part #
D472Z20Y5VF6TJ5R
JLCPCB Part #
C2211693
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 4.7nF 50V 5mm 5mm Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS