D2TO035C1R000JTE3
MFR.Part #
D2TO035C1R000JTE3
JLCPCB Part #
C4070788
Description
-55℃~+175℃ 1Ω 35W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% TO-263(D2Pak) Chip Resistor - Surface Mount ROHS