D102M20Z5UF6UJ5R
MFR.Part #
D102M20Z5UF6UJ5R
JLCPCB Part #
C1623939
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 50V 5mm 5mm Z5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS