D102M20Z5UF63J5R
MFR.Part #
D102M20Z5UF63J5R
JLCPCB Part #
C6010388
Package
Plugin
Description
1nF 50V 5mm 5mm Z5U ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS