CWR26KK106MBGB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26KK106MBGB
JLCPCB Part #
C1659223
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS