CWR26KK106KCGB\TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26KK106KCGB\TR
JLCPCB Part #
C1970909
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS