CWR26KH106MCGB\HR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26KH106MCGB\HR
JLCPCB Part #
C5613288
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS