CWR26KC106MBGB\HR
MFR.Part #
CWR26KC106MBGB\HR
JLCPCB Part #
C1969386
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS