CWR26HK226MBGB
MFR.Part #
CWR26HK226MBGB
JLCPCB Part #
C1659140
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS