CWR26HK226KCGB\TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HK226KCGB\TR
JLCPCB Part #
C1970914
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS