CWR26HK106MCFB\HR
MFR.Part #
CWR26HK106MCFB\HR
JLCPCB Part #
C1970585
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS