CWR26HK106MBFA\HR
MFR.Part #
CWR26HK106MBFA\HR
JLCPCB Part #
C6167909
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS