CWR26HK106JBFB\HR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HK106JBFB\HR
JLCPCB Part #
C5982351
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS