CWR26HH226JBGB\HR
MFR.Part #
CWR26HH226JBGB\HR
JLCPCB Part #
C1971055
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS