CWR26HH106JBFZ\HR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HH106JBFZ\HR
JLCPCB Part #
C5613224
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS