CWR26HC106KCFA\HR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HC106KCFA\HR
JLCPCB Part #
C1970447
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors ROHS