CW02B1R600JE12HS
MFR.Part #
CW02B1R600JE12HS
JLCPCB Part #
C1429635
Description
1.6Ω 3.75W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS