CW02B1K300JE12HS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW02B1K300JE12HS
JLCPCB Part #
C1429258
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+350℃ 1.3kΩ 3.75W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS