CW010R6190KE733
MFR.Part #
CW010R6190KE733
JLCPCB Part #
C3435376
Description
-65℃~+350℃ 13W 619mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS